Mira Termo®: виробник якісної термобілизни і термоодягу для дітей, жінок, чоловіків.
x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

корзина

Про нас

Наша омріяна справа заснована у 2013 році мамою-підприємцем Іриною Малюк. Спочатку як маленька майстерня, що виконувала індивідуальні замовлення на пошив термоодягу для маленьких діток та годуючих мам, справа виросла до власного інтернет-магазину одягу під брендом Mira Termo®, у якому продається різноманітний термоодяг для всієї сім`ї .

Наша місія - створювати оригінальний, якісний, максимально комфортний термоодяг Family look.

Mira Termo® об`єднує мам з різних куточків України, професіоналів своєї справи, які працюють паралельно з вихованням діток, а часто і разом з ними. Дітки бігають поруч, щебечуть, заважають і допомагають, але завжди неодмінно наповнюють нашу справу і наші вироби іще більшою турботою і любов`ю!


     ІРИНА МАЛЮК - засновниця Mira Termo®, підприємець і іноватор за покликанням.

    Випускниця Києво-Могилянської академії.

    Мама 4-річної Катрусі

МАР'ЯНА - головна майстриня Mira Termo®. Має 9-ти річний досвід роботи професійною кравчинею та технологом на німецькому швейному підприємстві.

Виховує 5-ти річну донечку Вероніку.     МАРИНА - менеджер по роботі з клієнтами Mira Termo®. Марина ласкаво приймає ваші   замовлення та відповідає на запитання. В минулому менеджер у будівельному холдингу,       зараз працює з дому та виховує 2-річного Давида.

 


ІРИНА - розробниця та веб-дизайнер сайту Mira Termo®. Талановита програмістка та розробниця сайтів, Ірина керує паралельно кількома інтернет-проектами та виховує хоумскулерів Ведану та Федю.  


 

  ІРИНА - майстриня Mira Termo®. За фахом модельєр-конструктор, має 10-річний досвід

  роботи професійною кравчинею у цеху. 

  Виховує 7-річну доню Лілію.