Оформлення замовлення
x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

корзина

Останій крок оформлення :-)

БУДЬ-ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО КОРЗИНА НЕ ПЕРЕРАХОВУЄТЬСЯ АВТОМАТИЧНО. ЯКЩО ВИ ВИРІШИЛИ ЗМІНИТИ СПОСІБ ДОСТАВКИ, ОБОВ'ЯЗКОВО НАТИСНІТЬ "ОНОВИТИ".

ЗАУВАЖТЕ, БУДЬ-ЛАСКА, ЯКЩО ВИ ОПЛАТИЛИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ВКАЗАЛИ ВСІ НЕОБХІДНІ ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ, МИ МОЖЕМО НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, А ОДРАЗУ НАДІСЛАТИ ЙОГО ОБРАНИМ ВАМИ СПОСОБОМ ДОСТАВКИ.

Оформлення замовлення

Ваш кошик порожній!

Зверніть увагу!

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ: Ви можете бути впевнені, що замовлення успішно прийнялося, якщо Вам надійшло автоматичне підтверження на е-мейл. Якщо є сумніви, будь-ласка, зверніться до нас!

LIQPAY: Це зручний, швидкий і безпечний спосіб оплати. Вас переадресує на захищений сайт платіжної системи. Кошти зараховуються на наш рахунок миттєво і Ваше замовлення одразу готуватиметься до відправки або виготовлення (якщо Ви замовили одяг під замовлення).

ОПЛАТА НА КАРТКУ: передбачає поповнення нашого рахунку в Приватбанку будь-яким зручним для вас способом (тремінал, приват24, касса банку тощо). 

ДОСТАВКА:  При замовленні від 1500 грн доставка Укрпоштою Стандарт або Новою Поштою (на відділення) безкоштовна!  При замовленні до 1500 грн доставка здійснюється за рахунок замовника по тарифам перевізника. Зауважте, відправлення з післяплатою обійдеться дорожче.